Dokonalé řešení na celý rok – úspora energie, bezpečnost a soukromí

  • systém rolet integrovaných s oknem, který je možné použít při výstavbě domu nebo výměně oken
  • bohatá škála barev schránek a vodících lišt vyrobených z PVC i hliníkových lamel
  • možnost zabudování schránky zevnitř i zvenčí – díky tomu zůstává viditelná pouze vodící lišta, hliníkové lamely a dolní revizní klapka, což zvyšuje estetiku rolety po jejím namontování
  • přístup do schránky pro účely údržby lze získat po otevření revizní klapky umístěné v její spodní části nebo z vnitřní strany
  • roletu je možné vyrobit s integrovanou sítí proti hmyzu
  • novátorské prvky konstrukce rolety zaručují mimořádnou těsnost a trvanlivost rolety

Cena od: 4 413 Kč *

KALKULACE

* platí pro referenční výrobek: roleta na okno 1230 x 1480 mm

Antracit
23

Chytré systémy

Stále větší oblibu si mezi zákazníky získává vybavení rolety možností chytrého ovládání pomocí ovladače, tabletu nebo chytrého telefonu, což umožňuje řídit systém také dálkově, za naší nepřítomnosti. Existuje možnost roztahovat a stahovat rolety jednotlivě i skupinově, stejně jako je časově naprogramovat a propojit s dalšími chytrými systémy v domácnosti. Je to investice do uživatelského komfortu a funkčnosti na nejvyšší úrovni.

Kabelové ovládání

Pro jednotlivé kabelové ovládání se využívá klávesový přepínač nebo klíček a k tomu zařízení centrální a časové automatiky.

Existuje možnost ovládat roletu ručně pomocí pásky, kliky nebo pásky s klikovým převodem.

Jednoduchou výměnou přepínače s integrovaným rádiem je možné také doplnit dálkový ovladač.

Bezdrátové ovládání

Rozhodně nejpohodlnějším řešením je rádiové ovládání RTS umožňující ovládat rolety centrálně nebo každou zvlášť. Lze vytvářet skupiny a např. ovládat zvlášť rolety nacházející se na východní a zvlášť na západní straně domu. Je možné je ovládat také z různých míst a jakkoli tato místa podle přání měnit.

Chytré ovládání počítá také s řízením rolet pomocí ovladače, tabletu nebo chytrého telefonu, což je pohodlné zejména za naší nepřítomnosti doma a umožňuje mít systém plně pod kontrolou.

Chytrá řešení používaná k ovládání rolet počítají také s instalací povětrnostních čidel, díky nimž získáme pohodlí při změnách počasí bez kompromisu.